Appartement te koop in Sint-Niklaas met 3 slaapkamers

205
239
3
2
Omschrijving

Uniek nieuwbouw/renovatieproject van 24 units in het hartje van Sint-Niklaas

In Residentie Chambord is het leven als een koning(in) in het hartje van Sint-Niklaas, waar licht, ruimte en energie, zeer centraal staan. Dit riante casco hoekappartement (links) van ca 205m2 is gelegen op de 4eVerdieping en bestaat uit: inkomhal, impressiante leefruimte met de voorzieningen voor een ruime leef keuken (86m2), berging/wasplaats, 3 terrassen (west, noord en oost gelegen) van ca 34m2 overdekt en voorzien van zonnescreens, nachthal, 3 ruime slaapkamers waarvan de masterbedroom met dressingruimte voorzien is, 2 badkamers.  Inclusief ondergrondse kelderberging. extra's: overal vloerverwarming met warmtepomp, zonnepanelen voorzien, epeil 30, aangelegde gemeenschappelijke tuin.

Royaal wonen in de stad, het kan. In het hartje van de stad Sint-Niklaas schuilt een unieke plek. Achter de gevel van dit stoer, iconisch gebouw - genaamd Residentie Chambord - vindt u behaaglijke rust en privacy. Hier kom jij thuis. En daarbuiten? Daar bruist Sint-Niklaas. Een stad waar je elke keer weer iets nieuws kan ontdekken, gewoon om je hoek. Leef in de stad. Beleef de stad.  Koffie op de grootste markt van België? Of gewoon een beetje rondkuieren in het nabijgelegen stadspark? Sint-Niklaas lacht je in al haar facetten tegemoet.  

Residentie Chambord omvat 14 stijlvolle luxe appartementen, 4 penthouses en 3 handelspanden. Alle appartementen worden hoogwaardig en hedendaags afgewerkt aan de hand van een lastenboek en beschikken over een grote woonoppervlakte, een mooi terras en een uitzonderlijk panoramisch uitzicht. Een privatieve berging  is steeds inbegrepen. Duurzaamheid en kwaliteit vormen de bouwstenen van deze Residentie. Luxueuze afwerking op maat, een unieke gemeenschappelijke parktuin van 2.000 vierkante meter en een centrale ligging in de driehoek Antwerpen-Brussel-Gent zijn maar enkele van de vele troeven. 
  
Bijzonderheden
- zéér ruime appartementen (woonoppervlaktes tot 205 m²)
- prachtig panoramisch uitzicht vanop het terras
- vlakbij E17 & op enkele fietsminuten van de grootste markt van België
- uniek vastgoed

Residentie Chambord, het ruimtegevoel van een villa in het comfort van een luxe appartement

Financieel

Investeringsvastgoed
Nee
Opbrengsteigendom
Nee
Prijs per m²
3.372 €

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
205 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
239 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Oriëntatie tuin
West

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Dressing
Ja
Aantal badkamers
2

Comfort

Domotica
Nee
Parlofoon
Nee
Videofoon
Ja

Energie

E-peil
30
CO²-uitstoot
0 kg/kWh
Zonnepanelen
Ja

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
Beschermd erfgoed
Nee

Locatie

Parklaan 96 0401, 9100 Sint-Niklaas

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden