Appartement te koop in Gent met 3 slaapkamers

AEPCA
113
113
3
2
Omschrijving

Nieuwbouwappartement met 3 slaapkamers in Gent

U vindt dit hoekappartement van 113m² in het nieuwbouwproject Bloei in Gent. Het appartement beschikt over een inkomhal met een berging, een gastentoilet en plaats voor een vestiairekast. De lichtrijke leef- en eetruimte met open keuken sluit aan op het riante terras van 27m² met zuidwestelijke oriëntatie en een uitzicht over de binnentuin. Het appartement beschikt over drie slaapkamers en twee badkamers waarvan één en-suite uitgerust met een dubbele lavabo, een toilet en een inloopdouche of ligbad.

Bloei is een duurzaam nieuwbouwproject ingeplant tussen het Vossenbos en een park en dit op 7 minuten fietsen van het Station Gent Sint-Pieters en op wandelafstand van de tramhalte lijn 1. 

De architecten besteedden veel aandacht aan een doordachte indeling, lichtinval en kwalitatieve zonneterrassen. Bovendien is er voor ieder appartement een ondergrondse parking en berging voorzien.

Bewoners genieten van een warmtepomp in combinatie akoestische en thermische isolatie, resulterend in een E-peil lager dan E22. Vloerverwarming is er de standaard. 

Benieuwd naar Bloei? Een persoonlijke, vrijblijvende afspraak via gilles@landbergh.be of 09 225 25 24 

Financieel

Investeringsvastgoed
Nee
Opbrengsteigendom
Nee
Prijs per m²
3.982 €

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
113 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
113 m²
Meest recente bestemming terrein
Gemengd woongebied
Oriëntatie tuin
Noordwest

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
9 m²; 9 m²; 12 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Domotica
Nee
Parlofoon
Nee
Videofoon
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
25
EPC-label
A
E-peil
18

Ruimtelijke ordening

Verkavelingsvergunning
Nee
Voorkooprecht
Nee
G(ebouw)-score
A (geen overstroming gemodelleerd)

Locatie

Raymonde de Larochelaan 1, 9000 Gent

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden