Indeling: inkomhal met apart toilet, dubbele leefruimte met open haard, geïnstalleerde keuken met bijkeuken en een ruime lichtrijke veranda.
Verder beschikt de villa over een dubbele garage, ruime oprit, buitenberging, wijnkelder en een opbergkelder.
Op het verdiep vinden we de overloop, master bedroom, grote badkamer (bubbelbad, douche, dubbele lavabo en toilet), tweede slaapkamer met bureau en dressing, een extra (kleine) slaapkamer en een apart toilet (voorheen een douchekamer). Boven de garage bevindt zich nog een zolderruimte bereikbaar via een vaste trap.
Deze villa is bovendien uitgerust met een alarmsysteem en heeft een conform gekeurde elektrische installatie.
Een unieke kans om te wonen in een rustige, groene omgeving met alle comfort!
Interesse?
Contacteer Shana op 0456/81.61.03 of via shana@altro-vastgoed.be.","sku":"814559","brand":{"@type":"Brand","name":"IMMOSCOOP"},"offers":{"@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":"1250000","url":"https://www.immoscoop.be/te-koop/8800-roeselare/814559"}}