Huis te koop in Heist-Aan-Zee met 5 slaapkamers

BEPCB
191
34
5
1
Omschrijving

Renovatieproject te Heist-aan-Zee

Een interessant project gelegen in het hart van Heist-aan-Zee, vlakbij de Bolle en op enkele passen van het strand. Kom het gebouw bekijken na afspraak met Willem Cauwels op tel 050.89.27.70. Een gebouw met veel mogelijkheden. Energielabel B.

Volgens de stedenbouwkundige bestemming leent dit pand zich uitstekend voor een kleinschalige B&B. De vele ruimtes kunnen omgevormd worden tot leuke kamers en op de benedenverdieping is er een gemeenschappelijke ruimte voor ontbijt of ontvangst.

Voor de investeerder onder ons kan dit pand getransformeerd worden tot twee duplexappartementen of een groot appartement met een klein handelspand eronder... .Het pand is alvast uitstekend gelegen vlakbij zee en dat in het centrum van Heist.

Bent u misschien op zoek naar een vakantiehuis op slechts 50 stappen van het strand of zoekt u een pand geschikt voor co-housing: dit gebouw heeft alvast de ruimte. Mits renovatie een bijzonder leuk vakantiehuis ideaal voor een groot gezin.

Voor een vrijblijvend bezoek neem contact op met Willem Cauwels op tel 050.89.27.70.

Financieel

Kadastraal inkomen
745 €
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Huis
Subtype
Huis
Bewoonbare oppervlakte
191 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
34 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Breedte perceel
4 m

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
School nabij
Ja
Winkels nabij
Ja

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
5
Aantal badkamers
1

Comfort

Rolluiken
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting op netwerk
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
174
EPC-label
B
Unieke code EPC
20241113-0003444285-RES-1

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Vlamingstraat 40, 8301 Heist-Aan-Zee

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden

Is dit haalbaar voor jou?