Indeling: Inkomhal met vestiaire en gastentoilet. Eetkamer met aansluitend een luxueus ingerichte open keuken, voorzien van alle comfort en een kookeiland, gevolgd door de woonkamer die eveneens geniet van het OPEN ZICHT op het Zegemeer en een 1e terras.
Master bedroom met terras, douchekamer en apart toilet. Een 2e slaapkamer met terras gevolgd door een gedeelde douchekamer met de 3e slaapkamer. De 4e slaapkamer bevindt zich op de zolderverdieping, deze deed vroeger dienst als meidenkamer. Overig beschikt het appartement ook nog over een berging met aansluiting voor een wasmachine.
Ruime privatieve kelder.
Mogelijkheid tot aankopen van een GARAGEBOX in de residentie!","sku":"807752","brand":{"@type":"Brand","name":"IMMOSCOOP"},"offers":{"@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":"1695000","url":"https://www.immoscoop.be/te-koop/8300-knokke/807752"}}