Huis te koop in Alken met 3 slaapkamers
Omschrijving
RUIM TE RENOVEREN GEZINSWONING OP EEN MOOI PERCEEL VAN 42A24CA IN ALKEN
Deze open bebouwing kunnen we terugvinden in Alken. Het pand is gelegen op een knap perceel van maar liefst 42A24CA.
We bevinden ons hier op een zeer gunstige locatie met een vlotte verbinding naar het centrum van Hasselt en Sint-Truiden waardoor alle nodige faciliteiten binnen handbereik zijn.
Het pand dateert oorspronkelijk van het jaar 1962. Mits de nodige opfris en renovatiewerken kan je deze omvormen tot een ware parel. Ideaal voor wie zelf de handen uit de mouwen wil steken en zijn eigen stempel op deze leuke woning wil drukken.
Gezien de leeftijd en de toestand van het pand dient men rekening te houden met een totaal renovatie waardoor dit het pand bij uitstek is voor de doe-het-zelvers onder ons. Hierdoor heeft de koper carte blanche om het volledig naar zijn smaak in te richten en af te werken. Mits de nodige creativiteit en handigheid kan deze woonst probleemloos omgetoverd worden tot een echt (t)huis.
Pluspunt aan de woning is dat het eveneens voorzien is van een garage. Ideaal voor er je wagen te parkeren alsook extra opbergruimte.
In totaliteit is er circa 229m² aan bewoonbare oppervlakte voorzien.
Grote troef aan de woning is de grote tuin die nog een zee aan ruimte biedt. Wie plaats behoeft voor ravottende kinderen of viervoeters is hier zeker aan het juiste adres!
Bent u op zoek naar een renovatieproject en dit in een groene omgeving? Aarzel niet om ons te contacteren op het nummer 011/98.88.98 of via info@dewoonmakers.be
De vermelde oppervlaktes zijn indicatief. De Woonmakers kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor de juistheid van de door zijn verstrekte gegevens.