Dan is deze studio op een topligging in Leuven een ware opportuniteit!
Deze studio met een bruikbare vloeroppervlakte van 20 m² is uitermate centraal doch rustig gelegen, op wandelafstand van Gasthuisberg en het historisch centrum van Leuven en vlakbij alle belangrijke invalswegen. Deze studio is achteraan gesitueerd op de tweede verdieping van een welonderhouden residentie met als bouwjaar 1990 en omvat een knusse en lichtrijke leef-en slaapruimte met aansluitend een open ingericht keukentje en een badkamer met douche en toilet.
Verder beschikt dit eigendom nog over een balkon. Kortom, deze welgelegen studio is zeker een bezoek waard. Voor snelle beslissers.
","sku":"781957","brand":{"@type":"Brand","name":"IMMOSCOOP"},"offers":{"@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":"169000","url":"https://www.immoscoop.be/te-koop/3000-leuven/781957"}}