Scoop: Huis te koop in Kalmthout met 6 slaapkamers
Omschrijving
Woning
Woning met 6 slaapkamers, 2 badkamers, berging, tuin en garage gelegen te Nieuwmoer. De woning is gunstig gelegen met diverse voorzieningen in de nabije omgeving. Een bushalte en winkels bevinden zich op fietsafstand en het centrum van Nieuwmoer is zowel met de auto als met de fiets goed bereikbaar. Voor gezinnen met kinderen zijn er scholen in de nabijheid.
Deze woning, bestaande uit een gelijkvloers en twee volwaardige verdiepingen, is een toonbeeld van comfort en functionaliteit. Omgeven door een weelderige tuin, biedt het een rustgevende en groene leefomgeving. Bij binnenkomst via de inkomhal wordt de bezoeker verwelkomd in een open en lichte ruimte die naadloos overgaat in de leefruimte. Deze is ontworpen om een gevoel van verbondenheid te creëren, ideaal voor gezinsmomenten en het ontvangen van gasten. Aangrenzend bevindt zich de eetplaats, een natuurlijke overgang die het dineren in een aangename sfeer mogelijk maakt.
De keuken, gelegen naast de eetplaats, is uitgerust met alle moderne voorzieningen om het bereiden van maaltijden tot een plezier te maken. Op het gelijkvloers vinden we verder een badkamer met een moderne inloopdouche en een elegant wasmeubel, evenals een apart gastentoilet voor extra comfort. Een praktische berging/kelder biedt extra opslagruimte, terwijl een aparte wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger zorgt voor een georganiseerde huishouding.
Aan de zijkant van de woning bevindt zich een ruime garage, ideaal voor het parkeren van een auto en het opbergen van fietsen of gereedschap. Een kleine koer biedt een beschutte buitenruimte, perfect voor een ochtendkoffie of een rustig moment in de zon. De hal fungeert als centrale as, die toegang geeft tot alle vertrekken op het gelijkvloers, inclusief een bureel/slaapkamer. Deze flexibele ruimte kan naar behoefte worden ingericht, of het nu als thuiskantoor, logeerkamer of hobbyruimte dient.
De eerste verdieping is een intieme oase van rust. Hier bevindt zich een tweede, ruime badkamer, uitgerust met een comfortabel ligbad, een inloopdouche en een dubbel wasmeubel. Een handige berging/dressing biedt volop ruimte voor kleding en persoonlijke bezittingen. De rest van de verdieping is gewijd aan vier comfortabele slaapkamers, elk met zijn eigen unieke karakter en voldoende ruimte voor een bed, kledingkast en bureau.
De tweede verdieping is een open en lichte ruimte met nog eens twee royale slaapkamers. Deze kamers bieden volop privacy en zijn ideaal voor gezinsleden die behoefte hebben aan extra ruimte.
Diverse
EPC label C
Elektra Conform
6 slaapkamers
2 badkamers
Bureauruimte
Garage en berging
Tuin en terras
Eerste bezichtigingsmogelijkheid
zaterdag 29/3, bellen voor een tijdstip