Huis te koop in Ekeren met 5 slaapkamers
Omschrijving
Renovatiewoning op mooi perceel grond
Deze te renoveren ruime woning met tuin biedt een waaier aan mogelijkheden voor wie zin heeft in een (totaal)renovatieproject.
De woning met een gevelbreedte van circa 9,5m is centraal gelegen in het centrum van Ekeren, met alle voorzieningen binnen handbereik. INDELING: We komen binnen via de eetplaats met aansluitend de woonkamer en veranda. Er is een aparte keuken en grote inpandige garage. Op de eerste verdieping zijn er 4 slaapkamers en de vaste trap naar de zolderverdieping geeft nog de mogelijkheid tot 1 of 2 extra slaapkamers.
De grote troef van dit eigendom is het mooie L-vormige hoekperceel met een straatbreedte aan de Driehoekstraat van maar liefst 15m en een diepte van 27m.
- Dit eigendom valt onder de renovatieplicht -
Aarzel niet ons te contacteren voor meer info of een plaatsbezoek! Contact: stef@koosi.be of 03/666.80.08