Commercieel te koop in Deurne met 6 slaapkamers

€ 599.000
CEPCC
256
6
3
Omschrijving

Opbrengsteigendom (A)

Eyendijkstraat 38 – Deurne

 

Opbrengsteigendom (256 m²) bestaande uit 3 appartementen in Deurne.

Op een boogscheut van het Rivierenhof treffen we dit halfopen pand bestaande uit 3 appartementen met telkens 2 slaapkamers. De unit op het gelijkvloers is 96 m² groot en biedt toegang tot de zuid-georiënteerde tuin van 120 m². De bovengelegen appartementen hebben een oppervlakte van 80 m².

Het dak is drie jaar geleden conform geïsoleerd en ook de zijgevel is onlangs vernieuwd en geïsoleerd. Verder is de elektriciteit conform en de verwarming is collectief op aardgas. Momenteel zijn alle appartementen verhuurd aan een totale opbrengst van €2250,56/maand met telkens €150 vaste kosten voor verwarming, water, blokpolis en verlichting van de gemene delen.

Ben je op zoek naar een interessante opbrengsteigendom met stabiele huurinkomsten? Mis deze kans niet!  Bewoonbare opp. 256 m² ref.: bruto vloeropp. Voor meer info of een gratis schatting surf naar www.hansimmo.be

 

Financieel

Kadastrale info
0586/00L002

Gebouw

Type pand
Commercieel
Bewoonbare oppervlakte
256 m²
Staat pand
Goede staat

Terrein

Tuin
Ja
Oppervlakte tuin
120 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
6
Aantal badkamers
3
Aantal douchekamers
3

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
208
EPC-label
C
Unieke code EPC
202412140003479602res1

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Verkavelingsvergunning
In aanvraag

Locatie

Eyendijkstraat 38, 2100 Deurne

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden