Appartement te koop in Antwerpen met 1 slaapkamer

BEPCB
59
1
1
Omschrijving

1slaapkamerappartement in gezellig en afgesloten wooncomplex

1slaapkamerappartement in gezellig en afgesloten wooncomplex

Dit 1 slaapkamerappartement kan U terugvinden in Melrose Park, een gezellig en afgesloten wooncomplex aan de Auguste Oleffestraat 3 te 2020 Antwerpen. Hier kan je genieten van rust en privacy, met alle stadsvoorzieningen vlakbij. Openbaar vervoer, scholen en belangrijke uitvalswegen bevinden zich vlakbij.

Het appartement bestaat uit een ruime en lichtrijke leefruimte, volledig uitgeruste keuken, een stijlvolle badkamer en een comfortabele slaapkamer. Op het terras kan u heerlijk genieten van de zon.
Daarnaast beschikt het appartement over een aparte berging voor extra opslagruimte. Lage gemeenschappelijke kosten!

Via de automatische poort krijgen we vanaf de straat toegang tot de ondergrondse parkeergarage. De staanplaats dient mee te worden aangekocht aan € 27.500.

Voor meer info of een bezoek ter plaatse kan u vrijblijvend contact opnemen met Karin op 0486/97/ 84 27, 03.227.58.58 of karin@reds.be.

Financieel

Verkoop onder btw-stelsel
Nee

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
59 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Type badkamer
Alle comfort aanwezig

Comfort

Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
152
EPC-label
B
Unieke code EPC
3.522.242

Ruimtelijke ordening

Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja
Verkavelingsvergunning
Nee

Locatie

Auguste Oleffestraat 3 101, 2020 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden