Appartement te koop in Antwerpen met 3 slaapkamers

AEPCA
107
3
2
Omschrijving

Luxe 3 slpk appartement met een gigantisch terras met zicht op het Kempisch dok.

Stijlvol 3-slaapkamer appartement met riant terras en frontaal zicht op water

Ontdek deze schitterende unit met frontaal wijds uitzicht op het Kempisch dok en jachthaven, een perfecte mix van modern comfort, luxe en stedelijke elegantie.

Met drie slaapkamers en twee stijlvolle badkamers, biedt deze woning een leefruimte van 107m², ideaal voor gezinnen en professionals. Het interieur is voorzien van een eigentijdse afwerking met overwegend parket vloeren die een warme en uitnodigende sfeer creëren.

Op de eerste verdieping bereikbaar zowel via lift als trap, stapt u via de inkomhal met ingemaakte kasten het appartement binnen. Dankzij de grote raampartijen over de hele breedte van de woonruimte, geniet u van overvloedig natuurlijk licht en een prachtig panorama op de omgeving.

De open strakke keuken met zwarte accenten en granieten werkbladen is volledig uitgerust met kwalitatieve inbouwtoestellen en biedt een perfecte plek voor ‘cooking with a view’.

Aansluitend een handige ruime berging/wasplaats.  Achteraan gelegen de drie slaapkamers elk grenzend aan het terras met kamerhoge maatwerkkasten, een separaat gastentoilet met handenwasser en 2 badkamers.

De royale buitenruimte met wijds uitzicht is net zo indrukwekkend als het interieur.  Het zeer grote terras van 100m² is uitstekend geschikt voor ontspanning en entertainment, terwijl u geniet van de dynamische sfeer van de stad.

Overal dubbele gordijnroeden, moderne verlichting en ArtTeg ophangsysteem voor schilderijen en foto’s voorzien. De muren zijn wit geschilderd en het parket opnieuw opgeschuurd en behandeld.

Bij aan te kopen ondergrondse ruime autostaanplaats op -2 (35.000 €) + 2 aparte kelderbergingen op -3 (5.000 €/stuk).  Het gebouw is voorzien van een lift, wordt centraal verwarmd door zonnepanelen en gas condensatieketels.

De locatie op het Eilandje in de welgekende 'Cadixwijk' is optimaal, een Delhaize en ziekenhuis om de hoek en op wandelafstand van winkels, scholen, restaurants, hippe bars en openbaar vervoer.

Plan alvast je afspraak en laat deze kans niet voorbijgaan om te wonen in een moderne stijlvolle thuis met een groots terras dat stedelijk leven en sereniteit samenbrengt!

 

PLUSPUNTEN:

Top locatie Eilandje – Cadixwijk

Frontaal zicht op Kempisch dok en jachthaven

Gigantisch terras

Energiezuinig

Veel lichtinval

Kwalitatieve afwerking

Woon-werk

Ondergrondse parking en berging

 

Financieel

Kadastrale info
0157/12K000
Maandelijkse kosten (€/maand)
130 €
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
107 m²
Staat pand
Goede staat

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Ligging

Afstand tot openbaar vervoer
113 m
Afstand tot school
134 m
Afstand tot winkels
2.073 m

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Oppervlakte slaapkamers
13,68 m²; 7,48 m²; 7,48 m²
Aantal badkamers
2

Comfort

Lift
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
66
EPC-label
A
Unieke code EPC
11002-G-2015_172070/EP14189/A001/D01/SD073

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Rigastraat 38 102, 2000 Antwerpen

Is dit haalbaar voor jou?

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden