Indeling:
Via de inkomhal op parket met gastentoilet betreed je het appartement. Op deze verdieping bevinden zich de open ingerichte keuken voorzien van toestellen en de ruime living op parket. De living geeft rechtstreeks toegang tot het terras van +/- 12 m². Tevens op deze verdieping bevindt zich slaapkamer 1 op parket en aangrenzende ingerichte badkamer met inloopdouche en lavabo met meubel.
Via een inpandige trap bereik je de tweede slaapkamer op parket met aangrenzende ingerichte badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche en lavabo met meubel. Op deze verdieping bevinden er zich ook nog 2 ruimtes die gebruikt kunnen worden als dressing of extra stockageruimte.
Verkoop onder registratie.
Individuele nutsvoorzieningen.
Mogelijkheid tot aankoop van ondergrondse autostaanplaats of garagebox.
","sku":"590802","brand":{"@type":"Brand","name":"IMMOSCOOP"},"offers":{"@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":"549000","url":"https://www.immoscoop.be/te-koop/2000-antwerpen/590802"}}