Huis te koop in Liedekerke met 3 slaapkamers
Omschrijving
Te renoveren open bebouwing met garage en tuin in Liedekerke
Ben je op zoek naar een te renoveren woning met 3 slaapkamers, garage en tuin? Gevonden!
Op de grens van het gezellige Liedekerke en het groene Roosdaal vind je deze te renoveren woning met enorm potentieel. Op slechts enkele minuten wandelen ligt het prachtige Liedekerke bos, ideaal voor natuurliefhebbers die willen genieten van rust en ontspanning. Dankzij de gunstige ligging beschik je over uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer, en bevinden winkels en andere diensten zich op een boogscheut. Extra troeven zijn de aanwezigheid van aardgas, de ruime kelder, en het perceel van maar liefst 5,6 are, wat zorgt voor een mooie tuin met tal van mogelijkheden.
Bij deze verkoop is de renovatieverplichting van toepassing. De koper heeft 6 jaar de tijd om de woning te renoveren tot energielabel D.
Indeling:
Op het gelijkvloers kom je binnen via de inkomhal die leidt naar de lichtrijke woonkamer met zit- en eethoek, die uitkijkt op en rechtstreeks toegang biedt tot de lange tuin. De aangrenzende keuken sluit aan op een praktische berging en de kelder, waar ook de wasverzachter en gasmeter zich bevindt.
Boven vind je een nachthal, drie volwaardige slaapkamers en een badkamer uitgerust met ligbad, toilet en lavabo. De garage en de oprit, die plaats biedt aan minstens twee wagens, maken het plaatje compleet.
Ben je op zoek naar een woning die je volledig naar jouw smaak kan renoveren op een toplocatie met veel potentieel? Contacteer ons dan snel voor een bezoek en ontdek zelf de charme van deze eigendom!