Er zijn 16 zonnepanelen op het dak goed voor 6400Wp De EPB norm die standaard gehaald wordt is +-18, wat maakt dat de woning zeer energiezuinig is. Een warmtepomp van Daikin zit in de prijs. Het huis kan nog volledig naar eigen wens aangepast worden, op gebied van inrichting en oppervlakte. Dit gebeurt in een persoonlijk gesprek met de bouwadviseur van onze bouwfirma.
Bouwtijd = 8 maanden voorbereiding (ontwerp personaliseren bij architect, bouwaanvraag bekomen, werforganisatie) en 1 jaar bouwen onder de wet Breyne.”
Prijs woning volgens basislastenboek,exclusief BTW(21%) en architectenkosten(5%),keuken niet inbegrepen: 303750€
Meer info: arno@woonvast.be of 0478 44 20 90","sku":"781146","brand":{"@type":"Brand","name":"IMMOSCOOP"},"offers":{"@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":"518750","url":"https://www.immoscoop.be/te-koop/1745-opwijk/781146"}}