Het pand is ingedeeld als volgt: het grote, lichtrijke kantoorgedeelte. Daarnaast is er de kitchenette met berging en een toilet.
BELANGRIJK: momenteel beschikt de kantoorruimte over een slechte EPC-waarde. Binnenkort zal het mogelijk zijn om te verwarmen met lucht-lucht warmtepomp waardoor de EPC-waarde, volgens een simulatie, geoptimaliseerd wordt naar een LABEL C.
Dit pand kan voor verschillende einddoelen benut worden. Heb jij altijd al willen ondernemen? Neem gerust contact op voor een vrijblijvend bezoek en we bekijken samen met u de mogelijkheden!
Tot binnenkort!
Gilles
G: +32 477 30 15 23
M: gc@immofrancois.be
","sku":"820104","brand":{"@type":"Brand","name":"IMMOSCOOP"},"offers":{"@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":"790","url":"https://www.immoscoop.be/te-huur/8800-roeselare/820104"}}