Maison à vendre à Haacht avec 3 chambres

FEPCF
165
1.070
3
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Op zoek naar een woning met veel potentieel in een gegeerde en groene omgeving? Deze te renoveren woning biedt een bewoonbare oppervlakte van 165 m² op een prachtig perceel van 10,7 are. Dankzij de ruime tuin en centrale ligging nabij het centrum van Haacht, is dit een unieke kans voor gezinnen, investeerders of wie graag een woning naar eigen smaak wil renoveren.

Bij binnenkomst leidt de inkomhal u naar een ruime woonkamer met open keuken. Verder beschikt de woning over drie slaapkamers en een badkamer. De grote tuin biedt alle mogelijkheden om een groene oase te creëren, ideaal voor ontspanning of gezellige momenten met familie en vrienden.

De ligging is een absolute troef. Op wandel- en fietsafstand vindt u supermarkten, lokale winkels en scholen, wat deze woning perfect maakt voor gezinnen. Daarnaast zijn er sportaccommodaties en groene recreatiegebieden in de buurt, ideaal voor wie graag actief bezig is. Ook de openbaar vervoersmogelijkheden zijn uitstekend, met vlotte verbindingen naar Leuven, Mechelen en Brussel. Bovendien bent u dankzij de nabijgelegen hoofdwegen in een mum van tijd op de snelweg.

Een woning met karakter, een topligging en talloze mogelijkheden. Bent u klaar om deze woning nieuw leven in te blazen? Contacteer ons vandaag nog voor een bezoek en ontdek zelf het potentieel van deze unieke opportuniteit!
Contacteer Immo Verimass via j.geuth@verimass.be.
🏡 Uw vastgoedpartner in regio groot Leuven. Wij begeleiden u met plezier bij de aankoop van uw droomwoning en vinden de perfecte match voor u! 
 

Vastgoed (ver)kopen of (ver)huren in en rond Leuven? Bij Immo Verimass bent u aan het juiste adres.
Contacteer ons evenals voor een gratis en correcte waardebepaling van uw eigendom: www.verimass.be

EPC: 569 kwh (m²/jaar) – Label F.
Deze woning is een residentieel gebouw. De koper wordt erop gewezen dat het pand binnen vijf jaar na de aktedatum minstens het een EPC label D moet halen. Hiervoor dient een nieuw EPC opgemaakt om dit aan te tonen.

 

Finances

Immobilier d’investissement
Non
Immeuble de rapport
Non
Prix/m²
3.458 €

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Surface
165 m²
Surface construite
165 m²

Terrain

Surface de la parcelle
1.070 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Orientation jardin
Sud-est

Aménagement

Nombre de chambres
3
Surface chambres à coucher
10 m²; 10 m²; 15 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Domotique
Non
Parlophone
Non
Vidéophone
Non

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
569
Classe énergétique
F
Numéro du rapport PEB
20250305-0003544825-RES-1

Urbanisme

G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
A (pas d’inondation modélisée)
Patrimoine protégé
Non

Localité

Sint-Annaveld 16, 3150 Haacht

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires