Maison à vendre à Turnhout avec 2 chambres

Surface de la parcelle (m²)
224
Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Garage / Place de stationnement
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Charmante Art Nouveau woning uit de belle époque periode met 2 slaapkamers en een ruime zuidgerichte stadstuin pal in het hartje van Turnhout! EPC label E

Ligging: gelegen op wandelafstand van de Grote Markt, in de directe nabijheid van scholen, openbaar vervoer, winkels, horeca, ... Alsook is er een zeer vlotte verbinding naar de ring en de autostrade.

Indeling: -1: ruime droge kelder. +0: inkomhal - woonkamer - eetkamer - keuken - toilet. +1: slaapkamer - badkamer. +2: slaapkamer.

Omschrijving: de woning werd oorspronkelijk gebouwd omstreeks 1870, en beschikt over tal van karaktervolle elementen zoals beschilderde en hoge plafonds, lambrisering, terrazzo vloeren, authentieke schoorsteenmantels, ... De voorgevel werd opnieuw opgebouwd met Franse zandsteen.

De woning is de afgelopen 20 jaar in verschillende stappen volledig gerenoveerd (heel resem aan foto's beschikbaar ter inzage). Ramen, deuren en kozijnen zijn vernieuwd en vervaardigd uit Afrikaans hardhout. Alle leidingen voor de nutsvoorzieningen zijn ook volledig vernieuwd. Er werd een elektrische rolluik in de badkamer voorzien en twee elektrische rolluiken in de slaapkamer. Het huis wordt verwarmd door nieuwe radiatoren en een speksteenkachel, in de slaapkamer werd recent nog een airco geïnstalleerd. Verder zijn het dak, de badkamer en de isolatie aangepakt. Helaas stond dit niet duidelijk op factuur en kon hier geen bewijs van aangetoond worden waardoor het EPC nu hoogtswaarschijnlijk niet strookt met de realiteit.

Wat de indeling betreft betreden we de woning via de riante inkomhal met daaropvolgend de woon- en eetkamer. Achteraan de woning met rechtstreekse toegang tot de tuin bevindt zich de volledig nieuwe keuken. Deze werd uitgevoerde in de bestaande nostalgische stijl van de woning waardoor deze perfect in het plaatje past. Hiernaast is er een inloopruimte met aansluiting voor wasmachine en droogkast en een trap naar de ruime, droge kelder. De prachtig aangelegde tuin beschikt over een prieel met blauwe regen en rozen. Op de eerste verdieping bevindt zich een overloop, een grote slaapkamer en een unieke badkamer met bad, douche, lavabo en een toilet. De zolder is ingericht als extra slaapkamer. Tevens is er de mogelijkheid tot aankoop van een extra grote garage met berging (30,5 m²) op wandelafstand (€42.000)!

Bijzondere informatieplicht: in aanvraag.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Type de bâtiments
Fermé

Terrain

Surface de la parcelle
224 m²
Jardin
Oui
Orientation jardin
Sud

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Type de salle de bain
Douche et baignoire

Confort

Climatisation
Oui
Raccordement au gaz
Oui
Raccordement aux égouts
Oui

Énergie

Double vitrage
Oui
Type de chauffage
Gaz

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Permis de construire
Oui
Droit de préemption
Non

Localité

Otterstraat 58, 2300 Turnhout

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires