Apartment for sale in Ostend with 2 bedrooms

CEPCC
65
2
1
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.

ZELF NIET ONMIDDELLIJK BEWOONBAAR: INVESTERING IN VASTGOED OP LIJFRENTE!

MEER INFO: https://www.immo2life.be/nl/te-koop-op-lijfrente?view=detail&id=1084

Het boeket bedraagt 60.000 EURO en de maandelijkse rente slechts 274 EURO. Deze rente moet betaald worden gedurende een maximumtermijn van 10 jaar. Na deze periode behouden de verkopers (M 77j en V 75j) het levenslang gratis recht van bewoning. U zal NOOIT de huidige geschatte waarde van 145.000 EURO betalen. Bovendien blijft de betaling van de onroerende voorheffing ten laste van de verkopers zolang zij het appartement bewonen.

Het betreft een aangenaam 2-slaapkamerappartement (65m²) met overdekt terras, gelegen op de 1ste verdieping van de residentie "Van Dijck" te Oostende, deelgemeente Stene, op wandelafstand van winkels, scholen, horeca, sportfaciliteiten en op 3km van het centrum en de Zeedijk van Oostende.

Dit appartement wordt uitermate goed onderhouden door de verkopers die zo lang mogelijk wensen te blijven wonen in hun vertrouwde omgeving. Recentelijk (2022) werd de elektrische boiler vernieuwd en de elektriciteit (2025) volledig vernieuwd conform de AREI-normen tot en met 13 april 2050. Het betreft een kleinschalig appartementsgebouw (opgericht in 1964) met 7 entiteiten en er is geen lift aanwezig.

De indeling is als volgt: lichtrijke woonkamer, keuken, hal met apart toilet, aparte berging, aparte douche, 2 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot het overdekte terras. Het appartement beschikt eveneens over een privatieve kelder en een gemeenschappelijke fietsenberging op de gelijkvloerse verdieping.

 

Financial

Cadastral income
473 €
Cadastral info
0436/00Z006

Building

Type of property
Apartment
Surface
65 m²
State building
To refresh

Terrain

Most recent urban destination
Residential area

Layout

Number of bedrooms
2
Number of bathrooms
1
Type of kitchen
Partially installed

Comfort

Gas connection
Yes
Water connection
Yes
Telephone
Yes

Energy

EPC score (kWh/(m² years))
255
EPC label
C
Unique code EPC
3.579.253

Urban planning

Cadastral plan
Yes
Summons
No judicial remedial or administrative measure imposed
Building permit
Yes

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties